PAULO DAĞITIM VE PAZARLAMA

2006 yılında istanbul’da faaliyetlerine başlamış olan “Paulo Dağıtım ve Pazarlama Temizlik Hizmetleri” kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyerek, bugün ev dışı tüketim ürünleri sektöründe önemli bir yere ulaşmıştır.

İnsan yatırımına daima önem veren firmamız; Eğitim ve bilgi düzeyi yüksek çalışanları, güçlü iş ortakları, güven veren istikrarlı çalışma sistemiyle sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Paulo Dağıtım ve Pazarlama Temizlik Hizmetleri; Sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, otel, turistlik işletmeler, restaurantlar, alışveriş merkezleri, fabrika ve atölyeler gibi birden fazla insan yoğunluğunun bulunduğu her alana geniş bir yelpazede temizlik ve gıda ürünleriyle hizmet vermektedir. Kalitesi dünya çapında ispatlanmış markalar ve ülkemizde yaygın kullanım ağına sahip ürünleri ihtiyaç sahibi müşterileriyle zamanında buluşturmaktadır.

Başarıya giden yolda katedilmesi gereken mesafe ne olursa olsun, bütün olanaklarımızla firmamız yanınzda olmayı görev bilmektedir. Her geçen gün daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.